17 January 2018 | Monaco | Lot 124

BVULGARI RING

Estimate € 300 – 500

Sold € 966

Yellow gold ring, signed Bulgari.
Gross Weight: 10.2g

Anneau articulé en or. Signé Bulgari.
Poids brut : 10.2g